آشنایی با بادی استپ و بادی پامپ

مدت زمان لازم برای خواندن این مطلب: ۲ دقیقه

بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی (تنها با یک کلیک رای دهید)

Loading...

Les Mills International شرکتی مستقر در نیوزلند است که به‌صورت بین‌المللی فعالیت داشته و کلاس‌های تمرین با موسیقی برگزار کرده و آن‌ها در اختیار باشگاه‌ها قرار می‌دهد. اولین برنامه ‌این شرکت بادی استپ نام داشت و بادی پامپ نیز اولین برنامه‌ای بود که به‌صورت بین‌المللی عرضه شد.

تاریخچه

Les Mills International توسط فیلیپ میلز تأسیس شد و وی نام پدر خود را برای این شرکت برگزید. پدر وی چهار بار در المپیک مقام اول را کسب کرد و باشگاه‌های زنجیره‌ای Les Mills World of Fitness را در آکلند نیوزلند تأسیس نمود.

در اوایل دهه ۱۹۸۰، فیلیپ میلز مجموعه‌ای از برنامه‌های تناسب‌اندام تمرین با موسیقی را ایجاد نمود که سپس این تمرینات بانام طرح‌های تناسب‌اندام گروه Les Mills شناخته شدند. میلز این برنامه‌ها را به‌منظور استفاده در باشگاه‌های زنجیره‌ای پدر خود در آکلند ایجاد کرده بود و سپس اولین مجموعه خود بانام پامپ را در سال ۱۹۹۰ عرضه نمود. در سال ۱۹۹۵، بعد از موفقیت با برنامه پامپ در نیوزلند، وی با حمایت خانواده خود و همچنین بیل رابرتسون (رهبر صنعت تناسب‌اندام استرالیا)، مجموعه پامپ را در استرالیا عرضه نمود. به دلیل موفقیت این برنامه در نیوزلند و استرالیا، وی شرکت Les Mills International را در سال ۱۹۹۷ باهدف توسعه برنامه‌ها و دریافت مجوز برای عرضه آن‌ها در سراسر جهان تأسیس کرد. برنامه‌های وی در بیش از ۱۵۰۰۰ باشگاه در بیش از ۷۵ کشور مورداستفاده قرار گرفتند و بیش از ۹۰۰۰۰ مربی در این باشگاه‌ها فعالیت داشتند. در حدود ۶ میلیون شرکت‌کننده هر هفته در کلاس‌های Les Mills شرکت می‌کردند.

یکی از برنامه‌های وی بادی پامپ نام دارد و کلاس‌ها به همراه موسیقی و با استفاده از صفحه‌های وزن آزاد، هالتر و استپ ایروبیک برگزار می‌شوند. افراد وزنه را بر اساس نوع تمرین و اهداف خود انتخاب می‌کنند. گروه ماهیچه‌های اصلی توسط مجموعه‌ای از تمرینات ترکیبی و تفکیکی ازجمله اسکوات، پرس و ددلیفت تمرین داده می‌شوند. تمرکز اصلی در این برنامه، افزایش استقامت ماهیچه با استفاده از وزنه‌های سبک با تکرار بالا می‌باشد.

در سال ۲۰۰۴، فیلیپ میلز توسط Ernst & Young به‌عنوان برترین کارآفرین نیوزلند معرفی شد و سال بعد نیز به‌عنوان فینالیست در موناکو برای جایزه سالیانه برترین کارآفرین سال Ernst & Young شرکت نمود. در سال ۲۰۰۵، شرکت NZ Trade and Enterprise، شرکت ملیز را به‌عنوان برترین ارائه‌دهنده خدمات در نیوزلند معرفی نموده و در سال ۲۰۰۷ نیز فیلیپ و همسرش کتاب Fighting Globesity را منتشر نمودند که راهنمایی کاربردی برای دستیابی به‌سلامت فردی است.

در سال ۲۰۱۱، Les Mills اسمارت بار را معرفی نمود که نوعی هالتر برای انجام تمرینات بادی پامپ هست.

فعالیت اخیر

از سال ۲۰۱۵، باشگاه Les Mills کلاس‌های ۴۰ دقیقه‌ای برگزار می‌کند که در آن‌ها افراد تمریناتی سه‌بعدی به همراه کلیپ‌های صوتی و تصویری انجام می‌دهند.

در سال ۲۰۱۸، Les Mills یک ویدئوی ۳۰ دقیقه‌ای رایگان با همکاری شرکت Reebok عرضه نمود. نینا دوبرو، بازیگر سریال خاطرات خون‌آشام نیز در این کمپین که Like Nina نام دارد، شرکت کرده است. این ویدئو یکی از پربازدیدی‌ترین ویدئوهای YouTube در اوایل ۲۰۱۸ بود.


تالیف:

تن‌ورز (اقتباس از مقاله‌ای از سایتen.wikipedia.org)

در صورت استفاده از این مقاله، نام و آدرس تن‌ورز را به عنوان منبع ذکر کنید. 

عضو کانال تلگرام و اینستاگرام تن‌ورز شوید. برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک کنید. 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

درباره مقاله فوق، نظر و یا سوالی دارید؟
از بخش زیر نظر خود را ثبت کنید. بعد از تایید مدیر سیستم، نظر یا سوال شما نمایش داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *