Arnold (آرنولد)

برای خرید محصولات این برند، به پایین صفحه مراجعه نمایید.

 

شرکت Arnold (آرنولد): پیش از وی، مکمل های غذایی ورزشی، علمی حاشیه‌ای بودند.

 

آرنولد گفت: "بیش از چهار دهه است که برای پیشبرد تناسب اندام تلاش می‌کنم."

آشنایی با شرکت ‌آرنول (Arnold)

 

"در این مسیر در بزرگترین مجامع جهانی سلامتی و تناسب اندام شرکت کرده، شش کتاب نوشته و در سمینارهای متعددی شرکت کرده‌ام. من همچنین به عنوان نائب رئیس شورای تناسب فیزیکی به تمام 50 ایالت سفر کرده‌ام. خط تولید مکمل و ویتامین گام بعدی ما می‌باشد. بعد از دیدار با تیم MusclePharm، آشنایی با شرکت آن‌ها و صرف زمانی با موسسان آن، بدین نتیجه رسیدم که آن‌ها بهترین شریک برای تولید مکمل های ورزشی به منظور پیشبرد تناسب اندام در جهان می‌باشند. علاقه آن‌ها به مکمل‌های ورزش و علم مربوط به آن‌ها با ماموریت من برای آشنا کردن تمام افراد با سلامت و تغذیه سالم هم راستا می‌باشد. من از مشارکت با MusclePharm در تولید Arnold Series و ایجاد خط تولید این مکمل که به نام من بوده و همچنین حاکی از تعهد من به تناسب اندام است بسیار خرسند می‌باشم."

 

پیش از این هرگز آرنولد شوارتزنگر از نام خود برای شرکت تولید کننده مکمل های ورزشی استفاده نکرده بود. آرنولد با تیم مشهور MusclePharm به منظور ایجاد خط تولید بهترین، ایمن‌ترین و در عین حال اثربخش‌ترین محصولات همکاری می‌کند.

 

Arnold (آرنولد) مرتب سازی بر اساس:   نام محصول (صعودی | نزولی)، قیمت (صعودی | نزولی)، امتیاز مشتریان (صعودی | نزولی)

پروتئین آرنولد آیرون وی با کیفیت بالا ارائه شده که علاوه بر پروتئین وی بسیاری از آمینوهای ضروری را نیز شامل می‌شود. از آن جایی که پروتئین وی جز بهترین پروتئین ها می باشد و نقش کاتالیزور را در بدن جهت کمک به رشد عضلانی بازی می‌کند برای ورزشکاران و بدنسازان جز عضو ضروری رژیم غذایی می‌باشد.

 

 

قیمت: 0 تومان

گینر آیرون مس به رشد سریع عضلات کمک کرده و این کار را (بدون اضافه کردن چربی) بلکه با در نظر گرفتن کالری و پارتیشن بندی دقیق مواد مغذی در بدن انجام می‌دهد.

تفاوت را با گینر آرنولد احساس کنید:

  1. پشتیبانی از عضلات انبوه و افزایش قدرت
  2.  ویژگی های فناوری پروتئین پلاسما عضلانی
  3. شامل ترکیبی از چربی های سالم، کربوهیدرات های پیچیده و bcaa نیترات

 

 

قیمت: 0 تومان
مقایسه اقلام
Tanvarz