بادی اتک (Body Attack)

برای خرید محصولات این برند، به پایین صفحه مراجعه نمایید.

 

شرکت بادی اتک (Body Attack): برای ورزشکاران استقامتی، رشد ماهیچه یا بازسازی ماهیچه، تناسب اندام، رژیم یا سلامت مناسب می‌باشد: تولید کننده و توزیع کننده مکمل های ورزشی Body Attack از سال 1994 دارای برترین مکمل های غذایی با کیفیت می‌باشد.

این محصول بخش مهمی از محصولات مورد استفاده و عرضه در باشگاههای تناسب اندام اروپایی، کلوبهای ورزشی، فروشنده‌ها، داروخانه‌ها و فروشگاه‌ها می‌باشد. Body Attack نقش مهمی را در زمینه مکمل های ورزشی و غذایی ایفا می‌کند.

بررسی و آشنایی با برند بادی اتک

Cologne  یکی از نمادهای مهم در ایجاد اعتماد می‌باشد.

محصولات لیست Cologne دارای کیفیت برتری می‌باشند و این امر یکی از موارد مهم برای ورزشکاران می‌باشد. این لیست دارای مکمل های غذایی فاقد مواد غیر مجاز می‌باشد. ما اطمینان حاصل می‌کنیم که محصولات ما آزمایش شده و به کاربران در مورد مواد ذکر شده بر روی محصول اطمینان می‌دهد. محصولات موجود در لیست Cologne محصولات مطمئنی محسوب می‌شوند.

علاوه بر این، محصولات ما دارای نشان استاندارد کیفیت همانند DLG یا برچسب ارگانیک می‌باشند که نشان می‌دهد محصولات به صورت ارگانیک تهیه شده‌اند و کاربران از پایداری محصولات اطمینان حاصل می‌کنند.

 

مفهوم صحیح برای هر شریک

این محصولات در آلمان تولید می‌شوند و به سازمانهایی نظیر هندبال HSV، فدراسیون گلف هامبورگ، فدراسیون هاکی آلستر، و مرکز ورزشی توبیاس شاندولت ارسال می‌شوند و این سازمانها به متخصصین و کارشناس ما اطمینان دارند.

 

هدف مشترک

مجله Men’s Health Sport Nutrition با شرکتهای نظیر Men’s Health همکاری کرده و محصولات خوبی را از سال 2013 برای ورزشکاران برتر تولید می‌کند.

Men’s Health Sports Nutrition بهترین و ایده‌آل ترین محصولات را برای ورزشکاران تهیه می‌کند.

شرکتهای آمریکایی نیز با این شرکت در تولید محصولات همکاری می‌کنند. برای مثال، ما هدف مشترکی را با All American EFX دنبال می‌کنیم و همچنین برترین محصول Kre-Alkalyn نیز در این شرکت تولید می‌شود.

علاوه بر مکمل های ورزشی ما محصولاتی را برای تناسب اندام ارائه می‌دهد و با شرکتهایی نظیر Hammer و Under Armour همکاری می‌کند.

 

توصیه متخصصان و ارسال ایمن

ارسال این محصولات در آلمان بدون هزینه می‌باشد. تیم ما برای ارسال محصولات به سایر مناطق هزینه‌ای معادل 20 یورو را دریافت می‌کند و افراد می‌توانند محصولات مورد نظر خود را از طریق چت، ایمیل یا تلفن سفارش دهند.

علاوه بر خدمات حرفه‌ای و کیفیت عالی، ما همچنین اهمیت زیادی را بر روی ارسال سریع محصولات قائل می‌شویم. فروشگاه ما دارای مجوز Trusted Shop Seal می‌باشند و ایمن‌ترین خرید را برای کاربران فراهم می‌آورند.

این محصولات به صورت رایگان در داخل آلمان ارسال می‌شوند. محصولات Body Attack با قیمتی معادل 20 یورو به تمام کشورها ارسال می‌شوند و در کشورهای اتحادیه اروپا هزینه کمتر می‌باشد. روشهای استاندارد پرداخت نیز فرایند سفارش و خرید را تسهیل می‌کنند.

منتظر خبر از سوی شما هستیم!

 

بادی اتک (Body Attack) مرتب سازی بر اساس:   نام محصول (صعودی | نزولی)، قیمت (صعودی | نزولی)، امتیاز مشتریان (صعودی | نزولی)

دارای ترکیبات مختلفی از آمینو اسید‌های گرفته شده از گوشت گاو با بهره‌ مندی از تمامی خاصیت‌های گوشت خالص می‌باشد. 

 

قیمت: 0 تومان

این محصول تمامی آمینو اسید‌های ضروری EAAs، که بصورت طبیعی در بدن تولید نمی‌شود را تامین می‌کند. این آمینو اسید‌ها موجب افزایش عملکرد و بازدهی به هنگام تمرین بدنی، کاهش اثر فرآیندهای تخریب کننده عضله، ترمیم بافت سلول‌های عضلانی و افزایش رشد عضلانی بدون تجمع چربی می‌شود.

 

قیمت: 0 تومان

این محصول نیاز به ال – کارنتین در زمان رژیم یا ورزش کردن را برآورده کرده، بعلاوه شرایط نرمال را برای عضلات شما تضمین کرده و چربی‌سوزی را افزایش می‌دهد. این محصول بدون آسپارتم بوده و در هر وعده 2000 میلی گرم کارنتین برای بدن تامین خواهد کرد.

 

قیمت: 0 تومان

بی سی ای ای شوک بادی اتک:

یک تقویت کننده فوق‌العاده برای رشد عضلات می‌باشد. این محصول موجب تسریع رشد و ترمیم عضلات شما می‌گردد. به‌علاوه مازاد این محصول به وسیله اسید آمینه بتا آلانین به هنگام دفع، سریعا به انرژی تبدیل می‌شود.

 

 

قیمت: 0 تومان

به ازای هر وعده 3200 میلی گرم 80 % سی.ال.ای اسید لینولئیک مزدوج (CLA) نوعی اسید چرب اشباع نشده بوده که از روغن گلرنگ استخراج می‌شود. اسید لینولئیک های مزدوج تولید گرمای بیشتر در بدن را تسهیل کرده و در نتیجه چربی بیشتری حتی در زمان استراحت می‌سوزانید.

 

قیمت: 0 تومان

وی آمینو گلد بادی اتک:

محصول دارای آمینو اسید‌های ضروری و غیر ضروری است و تامین کننده مقدار بالایی از آمینو اسید‌های شاخه دار BCAA برای ترمیم و رشد بافت عضلانی می‌باشد. 

 

 

قیمت: 0 تومان

بهترین چربی‌ سوز طبیعی هم برای مردان و هم برای زنان. با ترکیب کاملا گیاهی کاهش وزن را تسهیل می‌کند. به علاوه چربی سوزی را حتی در زمان استراحت تقویت کرده و اشتها و سوزش معده ناشی از گرسنگی را کاهش داده و انرژی و متابولیسم عضلات را افزایش می‌دهد.

 

قیمت: 0 تومان

فیبر غذایی طبیعی، برای حمایت از یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات، مناسب افرادی که خواهان کاهش وزن خود هستند. این محصول می‌تواند به کم شدن اشتها کمک کند. حاوی فیبر های رژیمی قابل حل، گلوکومانان می‌باشد که از عصاره ریشه گیاه کانجک و عصاره لوبیا سفید به دست می‌آید.

 

قیمت: 0 تومان

گلوتامین برای ورزشکاران قدرتی و استقامتی که تمرینات ورزشی شدید و مداوم دارند ضروری می‌باشد. از آنجایی که بدن نیاز زیادی به آمینو‌ اسید‌های مهم دارد، گلوتامین یک ماده سازنده برای رشد عضلات می‌باشد که پس از تمرینات سخت در ورزشکاران حرفه‌ای بهتر از هر آمینو اسید دیگری روند بافت عضلات را تسریع بخشیده و در نتیجه باعث رشد سریع عضلات می‌شود.

 

 

 

قیمت: 0 تومان

شکلات پروتئین کنترل کننده کربوهیدرات بادی اتک: بسیار خوشمره و برطرف کننده گرسنگی و در عین حال بسیار سبک و مناسب برای جایگزینی با یک وعده غذایی و یا میان وعده به هنگام احساس ضعف و گرسنگی در بدن. یک مکمل کربوهیدرات رژیمی مناسب برای افزایش رشد عضلات، حاوی 45 % پروتئین.

 

 

قیمت: 0 تومان

این محصول بصورت کامل رشد عضلات را بدون تجمع چربی تسهیل نموده، و افزایش توان و ترمیم سریع عضلات را تضمین می‌کند. و حاوی 4 نوع پروتئین با کیفیت عالی می‌باشد که سنتز پروتئین را بطور موثری تنظیم می‌نماید. و تمامی ویتامین‌ها و مواد مغذی مناسب در مرحله Catting (رژیم خشک کردن) را تامین کرده، که مناسب برای افراد حرفه‌ای و ورزشکارانی می‌باشد که، خواهان اندامی فاقد چربی اضافه هستند.

 

قیمت: 0 تومان

کنستانتره نوشیدنی معدنی نیروزا. کمبود مواد معدنی و ویتامین‌های بدن را که در زمان ورزش کردن رخ می‌دهد، جبران می‌کند. به علاوه منبعی عمده برای ال – کارنتین به شمار می‌رود. این محصول سطوح پایین کربوهیدرات و چربی را برای بدن تضمین خواهد کرد.

 

قیمت: 0 تومان
مقایسه اقلام
Tanvarz